Bet on Horse: Racing Simulator

Коњске игре! Узми најбоље коњачке тркачке игре 3Д. Кладите се и освојите клађење коња

Омогућује се кладити се у ове коње. Добијајте приступ бесплатним тркачким играма за клађење, уживајте у прекрасним коњима на нумерама и имате врхунску коњичку опкладу са функцијама за клађење коња у коњичким тркачким играма 3Д 2016 на вашим екранима. Ова коња у тркачким играма интегрисана је у опкладе коња у реалном времену како би се испоручила најбољих коњичких тркачких игара 2016. Журим да бесплатно добијем своје коња, шта је са тобом?
опклада на коња: Рацинг Симулатор је Све о прелепим коња и квалификованим јахањем Јоцкеиса, квоте и квоте коњичке, узбудљиве галопс и тркачке судове итд ... то је најреалнија и најреелецхасе равна стаза за клађење коња са коцкањем у стварном времену. Уђите у најреалније реалне коње трке 3Д судове у виртуалном свету за клађење на коњи и уживајте у најбољој игри за јахање са узбудљивим коцкарским и виртуелним тркачким тркачким клубовима. Живите сан да будете укључени у тркачки судски суд и уживајте у забави на клађењу!
Како да се поставите улог:
1) побиједити на коњу који ће освојити први положај у трци.
2) клађење на положај, предвиђајући положај коња након завршетка расе .
На пример: Предвиђања места су 1. и 2. године, ако коњ заврши трку у било којем положају, доводи до победе у опкладу.
3) Показивање тог коња ће завршити трку у првом или другом или трећем положају. Ако се заврши у било којем од ових позиција, победит ћете у опкладу.
4) се кладио на два коња да заврше трку у 1. и 2. положају у тачном редоследу.
5) Кваловање куинелла на два коња да у било којем редоследу завршавају трку у 1. и 2. положају. Све док би два изабрана коња требало да ухвате горња два слота у вођској плочи.
6) Трифецта - опклада је постављена на три коња да пређе циљну линију у тачном изабраном налогу.
7) СуперФецта - опклада постављена на четири коња да пређу циљну линију.
Једноставно, узбудљиво и високо зависно праве коњске трке виртуелне кладионице за све старосне групе. Кладите се више и набавите Бигвина у спорту Кингс омиљеног коњичког спорта !! Изазовите се и гледајте колико можете победити.

Download Bet on Horse: Racing Simulator 1.1 APK

Bet on Horse: Racing Simulator 1.1