Free Kicks Euro Cup

Помогнете на любимия си отбор да спечелите първенството за свободни ритници на Euro Cup!

Европейското първенство по футбол на купата идва и времето му да играе на свободни ритници Euro Cup. Изберете отборите си за Euro Cup и играйте срещу Smart Football AI Player в този невероятен футболен мач.
За първи път финалният турнир на Европейското първенство ще бъде оспорван от 24 европейски футболни отбора, като се разшири от 16-отборния формат, използван от 1996 г. Под този нов формат финалистите ще се състезават за групова сцена, състояща се от шест Групи от четири футболни отбора, последвани от етап на нокаут, включително три кръга и финала. 19 Европейски футболни отбора (първите два от всяка от деветте квалификационни групи и най-добрият трето класиран отбор) се присъединиха към Франция, която се квалифицира автоматично като домакини; Поредица от двукраки плей-оф връзки между останалите трето класирани отбори през ноември 2015 г. решиха последните четири места на финалния турнир.
Помогнете на любимия си отбор да спечели първенството за свободни ритници на Euro Cup! Можете да изберете всеки отбор, участващ в шампионат за свободни ритници на Euro Cup