Space Racing 2

ubrzati i požare! najbolja svemirska trkačka igra ikad.

Prostor Racing 2 je znanstvena fantastika utrkujući igra sa zadivljujućim 3D grafike i veliko iskustvo u vožnji. Kao anti-gravitacije svemirska pilota, to je vrijeme za početak vaše karijere utrku, natjecati se s drugim igračima, i pridružite online događaje na egzotičnim planeta!

U 22. stoljeću, ljudska civilizacija na kraju su se protezala razvila u prostoru od solarnog sustava u cijeloj galaksiji. Neprocjenjivu energiju i minerala iz svemira donijeli ogroman napredak u tehnološkoj industriji ljudskog svijeta. Izum anti-materije motora i relativističke brzine booster okrenuti cijelu galaksiju u uzbudljive trkaćim stazama i bojno polje.

Prostor Racing 2 Značajke:

Inovativna kombinacija utrka i borbi
Kriza i opasnost vreba u svemiru. Budite spremni za borbu protiv tame, prilagoditi svoj prostor obrta s oklopa i oružja!

Različiti načini igre i nagrade
Kao prostor trkač, završiti karijeru cilj, osvojiti drugačiji izazov, pridružite online događaje i utrku sa igračima u areni su tvoja dužnost. Sudjelovati u modu vam se sviđa i osvojiti različite nagrade!

Utrka s online igrača
SP2 je visoko konkurentan trkaće igre, jer možete utrkivati ​​s pravim igračima diljem svemira! Natjecati 1 na 1 na rang gore i osvojite nagrade!

Wonderful 3D grafiku
Razvijen korištenjem naprednih igre motora, prostor utrke 2 ima fantastične 3D efekte i najbolju kontrole iskustvo.

Jednostavna kontrola i zarazna anti-gravitacijski vožnje
Kao najbolji prostor utrkujući igra s milijunima preuzimanja Space Racing 1 je Mattie za njegov velik u kontrolu igranja i iskustvo u vožnji. U SR2, također poboljšao fizičku simulacijski sustav anti-gravitacijskim obrta.

Želite li znati više o svemiru Racing 2? Pratite nas na Facebook-u za trkaće vijesti: