Space Racing 2

Убрзати и пуцају! Најбољи простор тркачке игре икада.

Простор Расинг 2 је научна фантастика трке игра са невероватним 3Д графику и велики вожњи. Као пилот анти-гравитациона летилице, време је да покренете каријеру трку, такмичити са другим играчима, и укључе у догађаје на мрежи на егзотичним планетама!

У 22. веку, људска цивилизација на крају спутаним развила у свемир, од соларног система на целу галаксију. Израчунати енергија и минерали из свемира довели су огроман напредак у технолошкој индустрији људског света. Проналазак анти-материје мотора и релативистичке Спеед Боостер окренути целу галаксију у узбудљивим трку и Баттле Гроунд.

Простор Рацинг 2 Карактеристике:

Иновативна комбинација трке и борбе
Криза и опасност вреба у свемиру. Будите спремни за борбу против мрака, прилагодити простор занат са оклопа и оружја!

Различити начина игре и награде
Као простор рацер, заврши каријеру циљ, победити другачији изазов, придружи догађаје на мрежи и трку са играчима у арени су твоја дужност. Учествујте у режиму вам се свиђа и освојите разне награде!

Рацинг витх онлине играча
СП2 је веома конкурентан трке игра зато што могу да се тркам са правим играчима из целог свемира! Такмиче 1 на 1 да рангирају се и освојите награде!

Вондерфул 3Д графика
Развијен коришћењем напредних игре моторе, простор трке 2 има задивљујуће 3Д ефекте и најбољу контролу искуство.

Лака контрола и заразна анти-гравитација вожње
Као најбољи простор тркачке игре са милионима преузимања, Спаце Рацинг 1 је проглашен за њен велики у контролу игри и возачког искуства. У СР2, такође побољшао физичку симулација система анти-гравитације заната.

Желите да сазнате више о Спаце Рацинг 2? Пратите нас на Фацебооку за Рацинг Невс:
хттпс://ввв.фацебоок.цом/СпацеРацинг2