Volleyball 2020 - Offline Sports Games

Играйте Волейбол 2021, за да станете победител в шампионската волейболна 3D игра

Волейболната игра е симулационна мобилна спортна игра на най-играната игра и взискателна игра в световните волейболни игри.

Представяме ви една от най-вълнуващите лиги по волейбол с офлайн режим на волейбол и онлайн първенство по волейболен симулатор, което идва скоро. Играчи от цял ​​свят се присъединиха към шампионата и супер пристрастяващата спортна игра на годината 2021. Играйте с волейболни отбори на различни страни и спечелете победата на своето име с предизвикателни волейболни игри. Копаенето, настройването, блокирането, мощният скок са вашите завои в играта на волейболен симулатор.

Отборите на различни държави са поканени на шампионската игра по плажен волейбол. Трябва да победите всеки отделен отбор, за да спечелите първенството до 2021 г. на волейболна спортна игра.

Застанете в правилната позиция, ударена в точното време, за да изградите своето наследство в най-автентично конкурентната волейболна игра. Насладете се на различни режими на волейболни спортни игри, плажен волейбол, първенство по волейбол, предизвикателство за волейбол в страната. Режим на история, за да играете волейболна игра от световната купа и да се състезавате с националните отбори на различни държави, за да спечелите златни олимпийски медали в онлайн игри по волейбол.

Упражнявайте се добре, за да практикувате майсторството на шпайкове в шампионата по волейбол на плажа и стадион за световна купа, за да спечелите предизвикателството със света на волейбола.