Trial Xtreme 4: extreme bike racing champions

Manje od 1% od igrača uspio postići ⭐⭐⭐ na svim razinama - može li?

ovo nije uobičajena trkačka igra koja se temelji na vještini - naš novi xtreme fizički motor dizajniran za najbolju pvp motocross igru.
Pobijedite milijune igrača širom svijeta, lude prepreke i nevjerojatne bicikle u najboljoj 3D grafici koju trkačka igra može ponuditi ppvp racingTrack protiv igrača širom svijeta i osvojite novac i druge nevjerojatne nagrade!
Želite zaraditi velike zarade?
natjecati se u pvp duelima i turnirima za osvajanje jackpota.200 više od 200 xtreme nivoa⭐ Svaka razina ne izaziva samo vaše biciklističke vještine, već i vaše strateško razmišljanje.
Ne može svatko završiti naše razine, pogotovo sa 3 starta i dostići većinu nivoa xtreme!
poboljšajte svoje performanse staza i izgled svog bicikla s opremom najkvalitetnije dostupne opreme. Zamislite da vaš vozač ima preko 200 nevjerojatnih prilagodbi brzina i da svoj stil prilagodite svojim mogućnostima.
.facebook.com / trial4follow pratite na facebook-u >> http://www.facebook.com/deemedyPosjetite našu službenu stranicu >> http: //www.deemedya.com za podršku, povratne informacije i prijedloge >> [email protected]

Trial Xtreme 4: extreme bike racing champions Video Trailer or Demo