Nuclear Arms Race

Tuumarelvavõistlus on revolutsiooniline pöördepõhine mäng

Tuumarelvade rass on põhjustanud reaalsuse, mis pole pärast teist maailmasõda lakanud. Nüüd, tänu tuumarelvade võistlusele, saate sellest osa võtta. See on tasuta pöördepõhine mitme mängija mäng, mis võimaldab teil konkureerida Steami ja Androidi mängijatega kogu maailmast.

. Teie vastane teeb seda. Mäng sisaldab ka spionaaži- ja sabotaažitoiminguid, mida saate teha oma vastaste edusammude aeglustamiseks pommi omandamise suunas.
Saadaval on suurepärane õpetus, et mõista mängu põhitõdesid vähem kui 5 minuti jooksul.
mäng kestab keskmiselt 15-20 minutit. Teil on võimalus mängida järjestatud mänge, et proovida jõuda tipptasemel. Võite proovida ka saavutusi avada. Mäng võimaldab teil luua ka privaatmänge, mida oma sõpradega mängida. Samuti saate arvuti vastu mängida ühe mängija režiimis.

Pange tähele, et mitme mängijaga mängimiseks peab teil olema Interneti -ühendus ja peate looma Ingame'i konto. See konto võimaldab teil mängida Steamis ja Androidil, kuid DLC on turvalisuse huvides iga platvormi jaoks ainulaadne. Pange tähele, et mäng saab teie telefonist Interneti-andmeid kasutada, kui teil pole piiramatut tellimust. Arvuti
- privaatmäng, mida mängida sõpradega
- kuidas mängida õpetusi (tõlgitud prantsuse, inglise, saksa, hispaania, itaalia keeles, portugali keeles)
- 28 parima mängija edetabeli
- mitu võimalust Mängude lõpetamiseks (rahu või hävitamine)
- kiired ja lõbusad mängud
- saavutused

avamiseks, kui teile meeldib mäng või soovite meid toetada, saate osta DLC toetuspaki, mis pakub teile Lisafunktsioonid ja sisu: