Real Motor gp Racing World Racing 2018

Odaberite svoj moto, pokrenite motor, doživite uzbudljivu stvarnu moto.

Dobrodošli u uzbudljivo iskustvo utrke motocikla! Real Motor GP Racing World Racing 2018 uzbudljiva je igra za sve vozače motornih bicikala!
Igra ima jednu najbolju 3D grafiku s natjecanjem Motocikes. različit od Citybikea. Možete uživati ​​u osjećaju stvarnih igara utemeljenih na prljavštini, što će se dogoditi i kaskader poput originala i nesreće, pa budite oprezni. Možete skočiti na kotače, biciklizam svaki put kad je moguće. Uživajte u vrlo atraktivnim i lijepo dizajniranim biciklističkim trkačkim stazama. Upravo bi najbolji bicikl mogao pobijediti druge u ovoj nevjerojatnoj moto trkačkoj igri.
pokrenite motor, pogodite plin i doživite intenzivnu trkačku akciju rukovanja sa 200 KS zvijeri. Držite vas na stazi i usredotočeni na ono što pobjeđuje u utrkama. Možete vidjeti kilometre na taksimetru ciklometra, uskoro ćete savladati.

Utrkujte se kao svoj omiljeni jahač i izazvati svoje prijatelje da osvoje Svjetsko prvenstvo. Nije nepošteno izgubiti. Ali glupo je prezire druge. Kontrolirajte svoj moto nevjerojatnom brzinom tijekom vremena žurbe prometa! Osjetite uzbuđenje autentične trkačke akcije u Ultra Moto -u danas! Trebali biste imati ciklus utrke.

Real Motor GP Racing World Racing 2018 Značajke:
- 10 stilskih bicikala za otključavanje
- 2 izazovna načina igre
- Realistic 3D grafike
- Pravo brzo iskustvo utrka motocikla
Instalirajte Real Motor GP Racing World Racing 2018, čekate nevjerojatnu trkačku avanturu.