Football Cup Superstars

Prođite i udarite kao prvak i osvojite najveći naslov sa Superstarsom!

Potrebno je samo prst da biste udarali i postigli svoj put do nogometnog kupa!

igrajte jednu od najpristupačnijih, uzbudljivijih i zabavnijih arkadnih sportskih igara na svijetu: nogometni kup superzvijezde! Slobodni ste odabrati svoju omiljenu reprezentaciju iz 32 kvalificirane momčadi, pronađite brojne sportske superzvijezde iz cijelog svijeta, svaki sa svojom vještinom i osobnosti, i postignete svoj put do slave tako što ćete postati nogometni prvak!

Trčite, prođite loptu, izmičite branitelje i pucajte za nevjerojatan gol. Savladajte svoje poteze i zgrabite napajanje za oslobađanje nezaustavljivih vještina za postizanje pogotka! Zatim proslavite baš kao i vaše omiljene sportske superzvijezde dok pobijedite u grupnim utakmicama, napredujete do finala kupa i postajete svjetski prvak.

s tako zabavnim i jednostavnim kontrolama s jednim dodirom koje vam omogućuju prolazak, pucajte u loptu i rezultat rezultata Sa samo slavinom, ovo je arkadna nogometna sportska igra u kojoj svatko na svijetu može izazvati svijet i postati prvak, a ne samo nogometni navijači! U stvari, imat ćete svijet zabave dok izazivate prijatelje da pobijedite svoj cilj. .

Nogometni kup čeka, zato budite dobar sport i igrajte nogometni kup, sada besplatno!

, sigurno će biti udarac za navijače sportskih superzvijezda, nogometnih prvaka, jedan dodirni tap Kontrole, arkadne igre, konkurencija za ocjenu, postizanje udarca za posljednji sekundi gol, besplatne igre i casual izazov.
____U __RUSKAKA NASTAVLJUJEMO SE POSJETIO NA WWW.WHAT.GAMES

Slijedite nas na:

Facebook: https://www.facebook.com/whatgamesofficial/ (#}youtube: https://www.youtube.com/channel/ucdydfc-k4vteqgkh7hy--0WHESHY: HTTTPS: HTTTPS: //www.linkedin.com/company-beta/18157777/{# bhosphed aplikacija omogućuje vam kupnju virtualnih stavki unutar aplikacije i može sadržavati oglase treće strane koje bi vas mogle preusmjeriti na web mjesto treće strane. { #} {br.