天天拖拉机 - 双扣 升级 80分

Traktori mängud pühib riik, ametliku visiidi Google Play Store

Kõige klassikalisem traktori iga päev - 80 minutit line Shuangkou uuendada Google Play Store!
Perfect ühe mängu, mitu AI uuendada koos teiega;
Võite ka sisestada Network hall, tere Hupenghuanyou traktori koos!

1.1.1 versiooni uuendus:

1) remont line interface Mansian saalis mängides;
2) määrata juhuslik särav peamine nupp viga probleem;

Soovin teile kõigile on lõbus!

Tasuta uuendamine / 80 min / Tractor mäng!

Uuendamine on populaarne Hiina ja Hiinlaste kogukond kaardimäng, tavaliselt neli osaleda, on katse kontseptsiooni meeskonna mängijat, kui on olemas hea meeskond teeb sind paremaks saada häid tulemusi. Selle eesmärk on võita punkte versiooniuuendusi võita. Upgrade mängu saab kasutada kaardipakk, kaks või isegi 3-4 kaardid. Eri asjaoludel on erineva nime: kui kaart on ka nn play protsent, tabas 40, kui kahe teki ka kaheksa väga, traktorid, tabas 80, double pull, double L, uuendada.

Mängi

Upgrade pakki kaarte kasutades kogu mängu kaasa king size, mida saab kasutada kaartide alates 1-4, kus kaks kõige populaarsem marki mängida. Siin on kaks mängu kaarte, mängida nende erinevused mujal loetletud allpool.

Neli mängijat, kellest kaks olid vastu partei. Eesmärk mängu mängida, siis "upgrade", tavaliselt üks esimesi tõusta võitja.

Upgrade "peamine kaubamärk", mis hõlmab regulaarset, alg- värvid asutused süvenemise ja asutused, neid kaarte rohkem kui teised kaardid. Sageli peamine hulka king size, mõnikord ka 2 mängu kaks kaarti ei sisalda üldiselt [1]. Omavalitsuste uuendamise ajal progresseerumist on järkjärguline tõus üles ja see on määratud lõpus inning. Põhivärv on määratud asutuste alguses mängu, sa ei saa põhivärvide, mida nimetatakse "peremehetu."

Uuendamine "tulemustabel" hõlmab 5,10 ja K, kus 5 tähistab 5 minutit, 10 minutit ja 10 K fraktsiooni iga kaardid 100 punkti, kaks kaarti on 200 punkti. Mõlemad pooled üritavad skoor, sest tulemus mängu määrab tulemuse. Mängija saab teatud punktisumma laval, kuid ärge laske edasimüüja Player skoor. Seis line on tavaliselt 80 minuti jooksul [2].

Peamiselt puhul ei ole tavaliselt 2 seeria alates 2 liitrit (peamine aeg on tavaliselt 3 algust), mis määratakse kindlaks kooskõlas nõukogu uuendamine lõplik punktisumma per mäng. Tavaolukorras on jagatud 80 baaspunkti laval, igaüks jaguneb 40 [3].

200-235 punktid: Player tuli liitri kolm

(Pärast iga 40 minuti kodu teise taseme) kaks kaarti maksimaalne punktisumma on 120 + (2 ^ 24) * 80 = 1342177400 (Player tuli 33554433 liitrit)

Et teha kindlaks, kapten ülikond enne volikogu iga mäng. Režiim on volikogu näitas kätte mõned seeria kaarte, näiteks Euroopa Nõukogu mängida üheksa mängija Ere labidad 9, aga keegi ei reageerinud, siis peamine värvi see büroo on labidad. Pärast särav esmane, see võib olla counter-master, et pool näitas taas tugevam käsi muuta põhivärvide kirjuta amet. Anti peamine režiimid (eeldades, et mängija Ere labidad 9):

General Anti Omanik: pinnatud kaks kaarti sama seeria. Mängija B võib süüdata kaks südant 9, põhivärv muutus südamed;
Kaitske end: liiga hele kaardiga pokkerikäsi ja siis näitas sarnast kaart. Mängija siis näitas 9 labidad, labidad muutunud tagasi; [4]
Anti nullius: äss näitas kaks sama. Mängijad tugipost näitas kahe kuninga määratud ilma Issand.

Pärast kahte trumbid anti peremehetu ei saa enam olla anti-Lord.

Issand ei muuda üldist anti-edasimüüja, müüja lõpus on inning määratakse vastavalt hinded. Aga kõigepealt inning arvatud, esimene mäng määrata edasimüüja teel rüüstamine küla. Liang haarata haara küla on 2 (või 3), kes lõpuks kindlaks, kes on saavutanud põhivärv esimese inning.

25 kaardid iga saagi, hukkus kaheksa kaardid edasimüüja litsentsi kasutada. [5] mistõttu litsentsi saab tugevdada oma brändi võimu. Diiler on esimene kaart välja.

Mäng vajutage vooru läbi kaardi, alustas esimene, neli vastupäeva, et kaardid. Kaarti tüübist all tugevaim võita seda ringi, järgmisel ringil ta välja esimese kaardid. Võitnud poole saada ka selles voorus ilmus tulemustabel (Player nimetatakse "punktisüsteemi", müüja nimega "töötab punktid").

Iga vooru kaarte, kui on kindlaks tehtud, et ratast kaarte liigi esimese poole. Ülejäänud kolm välja kaardid ja on kaarte esimese kaardi tüüp kokkuleppele, nagu esimese kodu on lill, lill kolme ülejäänud läheb. Kui te ei saa seda teha, siis saab eraldi välja üks kaart, mida kutsutakse "üle" või survet emaplaat, mida nimetatakse "surma" (emaplaat ei saa tulistada emaplaat). Pärast "surm", mida saab taaskasutada rohkem master card "kaas tulistada."

Ka rohkem kaarte. Levinum on mitu kaarti paari, visatakse kaardid ja traktorid. Lükata kaardi, st mitu voldikud samal ajal välja, läbi selle kaardi, kui soovite tagada, et teised inimesed ei ole isegi suurem.