Trial Xtreme 4: extreme bike racing champions

Мање од 1% од играча успела да постигне ⭐⭐⭐ на свим нивоима - зар не?

Ово није уобичајена тркачка игра заснована на вештинама - наш нови Кстреме физички мотор дизајниран за најбољу ПВП игру за мотокрос. Победите милионе играча широм света, луде препреке и невероватне бицикле у најбољим 3Д графикама које тркачка игра може да понуди

ППВП РАЦИНГ
Утркајте против играча широм света и освојите новац и друге невероватне награде! Желите да зарадите велике суме? Такмичите се у ПВП двобојима и турнирима да бисте освојили џекпот.

КСОВЕР 200 КСТРЕМЕ ЛЕВЕЛС⭐
Сваки ниво неће само изазвати ваше бициклистичке вештине већ и ваше стратешко размишљање. Не може свако да заврши наше нивое, поготово са 3 старта и до наших највећих Кстреме нивоа!

ЕМКСТРЕМЕ ГРАПХИЦС
Најлуђе 3Д графике које сте икада видели долазе заједно са савршено дизајнираним нивоима да формирају лудо искуство вожње.

УПГРАДЕ ФОР СУЦЦЕСС
Надоградите своје бициклистичке способности; побољшајте свој учинак „на стази“ и изглед вашег бицикла уз најквалитетнију доступну опрему.