Horse Riding 3D Simulation 2021

Pripremite se za sedenje na vrhu čistokrvnih konja. Vozite i skačite za pobjedu.

Horse Riding 3D Simulation 2021 besplatna je igra jahanja u kojoj možete postati džokej iz stvarnog života ili kauboj i jahati pastuha kroz okruženje grada i džungle. Koristite svoju oštru preciznu vještinu poput profesionalnog konjanika i natječite se za slavu u ovoj igri prvenstva u skakanju.
Dok će konjanik jahati oko staze s preprekama, mnoge će prepreke pokušati zaustaviti jahača kako bi osvojio prvenstvo Horaceovog derbija.
Različite vrste prepreka postavljene na različitim udaljenostima s kovanicama posutim po cijeloj stazi stavljaju na ispit vještine trenera konja.
Navalite svojim Caballom, osvojite konjički sport pokazujući svoje najbolje vještine u skokovima u konjima
Vožnja 3D simulacijom 2021.
Ljubitelje konja čeka stara igra jahanja s jedinstvenim nizom izazova.
Kako igrati?
Ako volite cool konjske utrke, trail jahanje i igre skakanja pastuha bez suparnika, onda osedlajte jer će ovaj besplatni konj testirati vaše vještine na različitim osnovama. Nakon odabira prekrasne njemačke toplokrvne kobile i slobodnog jahača konja, možete nastaviti prema rajskom gradu mira i spokoja.
Utakmica 3D svjetskog prvenstva započinje jahačem konja koji jaše preko staze s preprekama preko prekrasne plaže.
Prijeđite prstom preko zaslona mobitela da skočite u dalj, koristite desnu / lijevu tipku ili nagnite mobitel za promjenu smjera, pritisnite ikonu bljeskalice da biste povećali brzinu derbi konja i strelicu prema dolje da biste je usporili.
Imajte na umu jedno, održavajte brzinu trkačkog simulatora izdržljivo. Ako to ne učinite, izgubit ćete konjsku čašu.
Na putu sakupite što više novčića kako biste mogli otključati brzi punokrvni pasmine veće izdržljivosti i snage kako biste svoju ljubav prema konjskom sportu podigli na drugu razinu.
3D staja za konje
Konjska jahanja 3D simulacija 2021. učinila vas je vitezom i omogućuje vam odabir između različitih utrka. Odaberite najbolje za jahačko prvenstvo odmah!
Budući da ste uzgajivač trkaćih konja, znate da se samo dobro uvježbani i pasmine mogu kvalificirati za prvenstva u skokovima.
Beskrajno trčanje
Pridružite se beskonačnom trkačkom prvenstvu u derbiju s različitim sportskim konjima i dugim šiljastim rogom, Jednorozi koji su vjerovali da su sišli s neba.
Popis zanimljivih likova
Horse Riding 3D Simulation 2021 ima popis zanimljivih likova za vas, kupite i otključajte da biste pobijedili u šampionskoj igri s preponama.
Dvostruko okruženje
Uživajte u simulatoru jahanja u dvostrukom okruženju. Potrebna je dobra kontrola da biste prešli i popeli se preko svake prepreke i bili onaj koji zna kako se nositi s konjem koji skače.
Vozite simulator konja, živite život džokeja u ovoj avanturi s zaraznim igranjem i cool grafikom. Jednom kada jahač pastuha riješi izazove gradskog okoliša, okruženje džungle otključat će se i pružiti potpuno novo iskustvo igranja u hauziju prepuno prepreka i kovanica.
Pobijedite na turniru konja da biste u svoje simulacije skakanja doveli najbolje ranđe svijeta na svoj ranč.
Šanse za preživljavanje
Jahanje 3D simulacija 2021 nudi dvije šanse za preživljavanje. Kada udarite u prepreku, izgubit ćete život. Nakon gubitka prvog života, konačni izazov započet će od trenutka kada ste izgubili život. Nakon gubitka prošlog života, trčanje konja će završiti.
Igranje
Vozite kao profesionalni jahač kako biste osvojili uzgajivački kup. Da biste imali dobru kontrolu nad brzinom konja u galopu, igra džokeja jedna je od najboljih za djecu koja ne nude klađenje. Ako vaš konjić kaska polako na stazama ponija, povećajte brzinu. Skakanje preko prepreka; barijere, drvene bačve i bale za usjeve. Uz glatku mehaniku vožnje možete skočiti točno na vrijeme.