왕장기(WangJanggi) - Korean Tiger Chess

tigris animáció hosszú távú játék közepébe, és szeres funkciók

Próbálja ki a "hosszú távú" koreai sakkot. Nagyszerű a koncentrációra és az agy gyakorlására! Legyen mester úgy, hogy győzelmi pontokat szerez az online ellenőrzésen! Különösen a hajtogatógép szórakoztató!

Élvezze a "JANGGI" koreai sakkot! Legyél a koreai sakk mestere!

Animáció koreai hosszú távú játék, amelyben Kim Nam-pyo koreai művész munkája együttműködik!
Csodálatos animáció Hangeul Janggi (koreai sakk) Együttműködés a Nampyo KIM koreai művészekkel!

1. Számítógép: Mesterséges intelligencia és szerv elhelyezése. Ha megnyeri a Csata háborúját, frissítheti az 1. szintet és 100 pontot szerezhet. Játssz az AI-vel. 100 arany és győztes pont az 1. évfolyamig az AI-vel végzett hendikepjáték révén.

2. Helyi játék: Üljön le hosszú ideig a barátaival. Helyi szemtől szembeni játék barátaival.

3. Online ellenőrzések: Helyezzen egy meg nem határozott személyt online hosszú ideig. Képes egy vagy több szakasz megnyerésére. 9 óra körül nagyon sok a résztvevő. Ha van várakozó ember, tedd le ~ Online üzenet online játék emberrel. Nyert pont a mesterfokozat számára, amelyet csak az emberekkel való online játék révén lehet megkapni.

4. Online egy barátommal: Hozzon létre egy szobát, és hosszabb ideig online meghív egy barátot. Készítsen egy barátot, hozzon létre egy szobát, és hívja meg barátait a szoba számával