Basket Swooshes

Забавна баскетболна игра. Достатъчно спокойни ли сте и точни, за да спечелите турнира?

Забавна онлайн баскетболна игра за един или двама играчи.

Изберете любимия си екип, след което се опитайте да докажете на света, че сте най -добрият в снимането на кошници. След като спечели (или прескача) групови етапи, фазата на нокаутиране започва. Спечелете всеки мач, за да спечелите мястото си на финалите на Basket Swooshes Plus. Достатъчно спокойни ли сте и прецизни, за да спечелите турнира?

режими на играта:

1. Световно първенство - Изберете един от 32 отбора и спечелете Купата срещу Computer.

2. Предизвикателство във времето - отбележете 11 точки в възможно най -кратко време

3. Режим на 2 играчи - Играйте срещу вашия приятел на две устройства. ЗАБЕЛЕЖКА: Препоръчва се и двамата играчи да са в една и съща локална мрежа (LAN), в противен случай може да не е възможно да се осъществи връзка.