天天拖拉机 - 双扣 升级 80分

Traktoru spēles nes valsti, oficiālais apmeklējiet Google Play Store

Visvairāk classic traktors katru dienu - 80 minūtes uz līnijas Shuangkou uzlabotu Google Play veikalā!
Perfect viena spēle, daudzkārtu AI jauninājums kopā ar tevi;
Jūs varat arī ievadīt tīkla zālē, laipni Hupenghuanyou traktors kopā!

1.1.1 versija update:

1) remonts saskarne Mansian halle, kad spēlē A;
2) noteikt gadījuma spilgti galvenā poga kļūda problēmu;

Es novēlu jums visiem ir jautri!

Bezmaksas uzlabojumus / 80 min / Traktors spēle!

Modernizācija ir populārs ķīniešu un ārzemju ķīniešu kāršu spēle, kas parasti četri apmeklēt, ir pārbaudījums jēdziena komandas spēlētāju, ja ir laba komanda dos jums labāk iegūt labus rezultātus. Tās mērķis ir, lai iegūtu punktus, uzlabojumus, lai uzvarētu. Upgrade spēli var izmantot kārtis, divas vai pat trīs līdz četras kārtis. Saskaņā ar dažādiem apstākļiem, tai ir cits nosaukums: Kad karte tiek saukta arī play procents, hit 40, kad divi klāji sauc arī astoņi ļoti, traktori, hit 80, dubultā pull, dubultā L, uzlabot.

Spēlēt

Upgrade pa kartēm, izmantojot visu spēli, tostarp king size, jūs varat izmantot kartes, sākot no 1-4, kurā divi populārākie zīmolu spēlēt. Šeit ir divi spēlēt kārtis, spēlēt ar to atšķirībām citās vietās, kas uzskaitīti turpmāk.

Četri spēlētāji, no kuriem divi pretēji pusi. Šīs spēles mērķis ir spēlēt, tad "uzlabot", parasti ir viens no pirmajiem, lai pieaugt uzvarētājs.

Upgrade "galvenais zīmols" ietver regulāru primāro, pamatkrāsas iestādes attīstību un iestādes, šīs kartes vairāk nekā citām kartēm. Bieži vien galvenais ietver king size, dažreiz arī 2 spēlē divas kārtis parasti neietver [1]. Iestādes jaunināšanas progresēšanu laikā ir pakāpenisks kāpums uz augšu, un tas tiek noteikts pie beigām inning. Pamatkrāsa nosaka iestādes sākumā spēli, jūs nevarat būt primārais krāsu, ko sauc par "bezsaimnieka."

Modernizējot "Rezultātu tablo" ietver 5,10 un K, kur 5 ir 5 minūtes, 10 minūtes un 10 K vārdā katrs no kartes 100 punktiem, divas kārtis ir 200 punkti. Abas puses mēģināt iegūt rezultātu, jo iznākums spēli nosaka rezultātu. Spēlētājs var saņemt noteiktu punktu skaitu uz skatuves, bet mēģināt ne ļaut tirgotājs Player gūt vārtus. Rezultāts līnija parasti ir 80 minūtes [2].

Galvenajā gadījumā nav normāli 2, sērija sākot no 2 litriem (galvenais laiks parasti ir no 3 sākuma), kas noteikts saskaņā ar Padomes uzlabojumus gala punkti par katru spēli. Normālos apstākļos, tas ir sadalīts 80 bāzes punktu uz stadijā, katrs sadalīta divās daļās 40 [3].

200-235 punkti: Player nāca litru trīs

(Pēc katrām 40 minūtēm, bezmaksas mājas cits līmenis) divas kartes maksimālais punktu skaits ir 120 + (2 ^ 24) * 80 = 1342177400 (Player ieradās 33,554,433 litriem)

Lai noteiktu galveno uzvalks, pirms Padome katrā spēlē. Mode ir dome parādīja rokas dažu sērijas kartēm, piemēram, Padome spēlē deviņi, atskaņotāju spilgti lāpstas 9, bet neviens reaģēja, tad pamatkrāsa Šis birojs ir lāpstas. Pēc spilgti primāro, tas var būt counter-master, ka puse atkal uzrādīja spēcīgāku roku mainīt primārais krāsa ierakstiet iestādi. Anti galvenie veidi ir (pieņemot, ka komandas spēlētāji spilgti lāpstas 9):

General Anti Īpašnieks: pazibēja divas kārtis tās pašas sērijas. Spēlētājs B var iedegties divas sirdis 9, primārais krāsu maiņa sirdis;
Aizsargāt sevi: pārāk spilgts kāršu pokera kombināciju, un pēc tam parādīja līdzīgu karti. Spēlētājs pēc tam parādīja 9 no lāpstas, lāpstas mainīts atpakaļ; [4]
Anti nullius: ace parādīja to pašu divas. Spēlētāji Prop parādīja divas ķēniņu, ko nosaka bez Kunga.

Pēc diviem trumpjus ar anti bezsaimnieka vairs nevar būt anti-Lord.

Kungs nemaina vispārējo anti-dīleri, izplatītāju beigās ar inning nosaka saskaņā ar rādītājiem. Bet vispirms inning izņēmums, pirmā spēle, lai noteiktu izplatītāju veidā laupīšanu ciematā. Liang grab grab ciemats ir 2 (vai 3), kurš beidzot noteikt, kurš ir padarīt pamatkrāsa pirmā inning.

25 kārtis uz vienu nozvejas, atstājot astoņas kartes izplatītājam, lai saņemtu licenci, lai izmantotu. [5] pieņemšanas par licences, var stiprināt savu zīmolu spēku. Tirgotājs ir pirmā karte out.

Game prese pilnveido karti, sākās no pirmās, četriem pretēji pulksteņrādītāja secībā kartes. Kartes tips saskaņā spēcīgākais uzvarēt šo kārtu, nākamajā kārtā ar viņu no pirmās kartes. Uzvarot puse var arī iegūt šo kārtu parādījās tablo (Player sauc par "vērtēšanas", tirgotājs sauc "darbojas punkti").

Katrā no kartēm kārta, ir noteikts, ka uz riteņa karšu tipa ar pirmo izplatītāja. Otrs trīs no kartēm un ir kārtis pirmā karšu tipa vienošanās, piemēram, pirmo mājas ziedu, ziedu ar pārējām trim iet. Ja jūs nevarat to darīt, jūs varat nodalīt vienu no kartēm, ko sauc par "vairāk", vai spiediens pie galvenā karti, ko sauc par "nāves" (galvenais karti nevar šaut galveno karti). Pēc "nāves", var izmantot atkārtoti vairāk Master Card "vāka šaut."

Arī vairāk kartes. Kopējā veids ir vairākas kartes pāris, izmet kartes un traktori. Noraidījums karti, ti, vairāki bukleti, tajā pašā laikā, kas, no šīs kartes, ja jūs vēlaties, lai nodrošinātu, ka citi cilvēki nav vēl lielāka.