Volleyball 2021 - Offline Sports Games

Igrajte Odbojku 2021. da biste postali pobjednik prvenstvene 3D igre u odbojci

Igra odbojke simulacijska je mobilna sportska igra najigranije igre i najzahtjevnije igre na svjetskim igrama odbojke.

Donosimo vam jednu od najuzbudljivijih liga odbojke s oflajn načinom odbojke i mrežnim prvenstvom odbojkaškog simulatora koji uskoro dolazi. Igrači iz cijelog svijeta pridružili su se prvenstvu i super zaraznoj sportskoj igri godine 2021. Igrajte s odbojkaškim momčadima različitih zemalja i osvojite svoje ime izazovnim odbojkaškim igrama. Kopanje, postavljanje, blokiranje, skok snage vaši su zavoji u igri simulatora odbojke.

Ekipe različitih zemalja pozvane su na utakmicu prvaka u odbojci na pijesku. Morate pobijediti svaku pojedinu momčad da biste osvojili prvenstvo 2021. godine u odbojkaškoj sportskoj igri.

Stojte na pravom položaju pogođenom u pravo vrijeme kako biste izgradili svoje naslijeđe u naj autentičnije odbojkaškoj igri. Uživajte u različitim načinima sportskih igara u odbojci, odbojci na pijesku, prvenstvu odbojke, izazovu odbojke u zemlji. Način priče za igranje odbojke u svjetskom kupu i natjecanje s reprezentacijama različitih zemalja za osvajanje olimpijskih zlatnih medalja u mrežnim igrama odbojke.

Dobro vježbajte kako biste vježbali majstorstvo šiljaka u prvenstvu odbojke na plaži i na stadionu Svjetskog kupa kako biste pobijedili u izazovu sa svijetom odbojke.